A kórus bemutatása, eredményei
A kórus 1993 decemberében alakult 30 fővel. Az idő elteltével a létszám csökkent, de a lelkesedés megmaradt. Eleinte a környéken léptek fel, majd következtek az országos megmérettetések. A Népzenei Együttesek Országos Minősítőjén ezüst, Vass Lajos Népzenei Versenyen arany minősítést szereztek. Többször énekeltek a főváros prominens helyein, mint az Olasz Kulturális Központban és az Almásy-téri Szabadidő Központban, valamint Bécsben is kétszer megmutathatták tehetségüket.
2002-ben Kadarkúton arany minősítéssel jutalmazta őket a zsűri. 2004 áprilisában, a kórus jóvoltából Kéthelyen rendezték az Országos Minősítőt, melynek szervezésében és színvonalas lebonyolításában a kórus tagjai is részt vállaltak. Énekes produkciójukat a zsűri ismételten arany minősítéssel honorálta. 2008. április 6-án Görgetegen elnyerték első Aranypáva díjukat.
A kórus vezetője: Mód Lászlóné Illés Márta
A kórus tagjai:
Körpöly Sándorné, Lengyel Lászlóné,
Pap Imréné, Rónai Ernőné,
Szabó Józsefné, Takács Józsefné, Varga Imréné,
Varga Lászlóné, Varga Vendelné.